BÜYÜTÜCÜ : Egzotik Büyütücü

Anasayfa » Brinsea Kuluçka makinesi » BÜYÜTÜCÜ : Egzotik Büyütücü
       

BÜYÜTÜCÜ : Egzotik Büyütücü

"Brinsea Kuluçka makinesi" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
BÜYÜTÜCÜ

YENİ OCTAGON 20 PAPAĞAN/MUHABBET KUŞU BAKIM MODÜLÜ

OCTAGON 20 KULUÇKA MAKİNANIZI MALİYETİ DÜŞÜK PAPAĞAN / MUHABBET KUŞU BAKIM VE BÜYÜTME MAKİNASINA DÖNÜŞTÜRÜR.

Becerikli büyütme modülü Octagon 20 kuluçka makinanızı yüksek kaliteli egzotik kuş bakım modülü dönüştürdüğü gibi genç kuşların ihtiyaç duyduğu ortamı sağlar. Kuluçka makinasının standart tabanı geniş amaçlı dizayn edilmiş (özellikle sıcaklık, havalandırma ve nem kontrolü için) büyütme kabini ile değiştirilebilir.

Modül , kabin içinde devamlı dönen sıcak hava sağlar. Bu sıcak hava kabin içinin her noktasında aynıdır. Bu sayede gereğinden fazla zararlı sıcaklık engellenmiş olur.

Modülün merkez bölümü , çift saydam polimer gövdeye sahiptir. Bu yapı kuşları devamlı görüş olanağı sağlar. Devamlı görüş olanağının olması , büyüyen küçük papağan / muhabbet kuşları için etraflarındaki insanların kendi ortamlarının bir parçası olduğu hissini verecektir. Bu kuşların evcilleştirilmesinde ve hayatları boyunca evcil kalmalarında çok önemlidir. Ayrılabilir poliüretan taban iyi termal izolasyon sağladığı gibi sağlamlık ta sağlar. Merkez bölümü kolaylıkla silinebilir ve yıkanabilir.

Büyütücünün tabanı kuşların kolaylıkla ayakta durmalarını sağlar. Tabla delikleri sayesinde oluşan pisliklerin aşağıya düşmesini sağlar.

Octagon 20 takılı papağan / muhabbet kuşu bakım modülü Brinsea’nin nem modülü ve sıcaklık alarm modülü ile kullanılabilir. Bu yüksek sabit ve tam kontrollü büyütme ortamı sağlayacaktır.


: Diğer : 10.05.2005
[ ]